Hakkımızda
Koç Group İnşaat faaliyetlerine İstanbul’da başladığı 1970’li yıllardan bugüne hiç değiştirmediği üstün kalite tutkunluğu, taahhütlerine sadakati ve güvenirliliği ile Türkiye’nin dört bir köşesinden müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermekte, inşa ettiği yapılar Türkiye’nin en zor seçen titiz kişi ve kurumlarına yılları aşan bir perspektifte ev sahipliği yapmaktadır.
 
Sizler için yıllardır yaşanabilir alanlar dekore ediyor, yaşam alanlarınıza renk, estetik ve zarafet katıyoruz. Firmamız kaliteden ödün vermeden, halihazırda çalışmalarına devem etmektedir. Koç Group her geçen gün büyümekte, hedef ve çalışmalarına yenilerini katarak yoluna hızlı ve aktif devam etmektedir.
 
Koç Group tarafından bugüne kadar inşa edilen yaşam alanları Türkiye’nin en değerli bölgelerinin en değerli adreslerini oluşturmaktadır. Bir gün mutlaka adreslerimizin kesişeceğine inanıyor ve o günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Bugün yaşadığınız yer neresi olursa olsun yaşam kalitenize duyduğumuz ilginin ufak bir göstergesi olarak gerektiğinde başvuru kaynaklarınız arasında yararlanabileceğiniz bir kaç isim sunuyoruz.

Vizyonumuz;
Koç City olarak, sürekli gelişen teknolojiyi yaptığı işle bütünleştiren ve teknolojinin takipçisi olan, uzman personel ve çalışan bütün alt ve üst kadrosuyla, proje aşamasından bitirme aşamasına, çevrenin doğal yapısını bozmadan, estetik görüntüsüne uygun düşen çalışmalarını bundan önce olduğu gibi bundan sonra da zamanında bitirme ve teslim etme ilkesinden taviz vermeden devam etmektir.
 
Misyonumuz;
1976 yılından beri inşaat sektörüne gönül vermiş eğitimli, uzman personel gücüyle yeni teknolojiler kullanarak işlerini zamanında kaliteli olarak bitirmeyi temel ilke olarak kabul eden şirketimiz; modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceği taşıyarak ve böylelikle refah seviyesini yükseltmektedir.
 
İnşaat firmamız proje aşamasından bitirme aşamasına kadar gerekli özeni, kaliteyi ve üstün teknolojileri kullanarak sektörde saygıyı görmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
 
Fayda üretmeyi temel alan çalışma prensipleriyle hareket eden bir yapı olarak ideal olanı, ideali isteyenle buluşturan ve ülkemiz, milletimiz, müşterilerimiz ve personelimiz için değer oluşturan bir kuruluştur.

 
 
 
Pro WEB