HakkımızdaKoç Group İnşaat faaliyetlerine İstanbul’da başladığı 1970’li yıllardan bugüne hiç değiştirmediği üstün kalite tutkunluğu, taahhütlerine sadakati ve güvenirliliği ile Türkiye’nin dört bir köşesinden müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermekte, inşa ettiği yapılar Türkiye’nin en zor seçen titiz kişi ve kurumlarına yılları aşan bir perspektifte ev sahipliği yapmaktadır.

Sizler için yıllardır yaşanabilir alanlar dekore ediyor, yaşam alanlarınıza renk, estetik ve zarafet katıyoruz. Firmamız kaliteden ödün vermeden, halihazırda çalışmalarına devem etmektedir. Koç Group her geçen gün büyümekte, hedef ve çalışmalarına yenilerini katarak yoluna hızlı ve aktif devam etmektedir. 

Koç Group tarafından bugüne kadar inşa edilen yaşam alanları Türkiye’nin en değerli bölgelerinin en değerli adreslerini oluşturmaktadır. Bir gün mutlaka adreslerimizin kesişeceğine inanıyor ve o günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Bugün yaşadığınız yer neresi olursa olsun yaşam kalitenize duyduğumuz ilginin ufak bir göstergesi olarak gerektiğinde başvuru kaynaklarınız arasında yararlanabileceğiniz bir kaç isim sunuyoruz.

Tarihçemiz

Koç Group İnşaat olarak yılların verdiği tecrübe ile çalışıyoruz...

• Yıl 1976...
Yeni Koç Harfiyat İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur.
Kurucumuz Hamdi KOÇ bu yıllarda başarıya giden ilk adımımızı attı.

 

• Yıl 1997...

Koç Konaklama Tesisleri Petrol Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. kuruldu.

 

• Yıl 2005...

Maden sektörüyle teknolojiyi birleştiren KOÇTAŞ Maden A.Ş. kuruldu.

 

•  Yıl 2012...

Tecrübe, teknoloji, kalite ve güven ile Yönetim Kurulu Başkanı Mükerrem Koç tarafından Koç City kuruldu.